Набір рушників з іменами для пари купити Київ Україна
грн.

Набір рушників з іменами для пари від виробника ТМ Емброхоум

Теги: рушник з вишивкою

  • Артикул: 30-13
  • Модель: 30-13
  • Наявність: На складі
  • Набір рушників з іменами для пари. Розмір рушників 140*70 см., склад - 100% бавовна. Вишивка імен доповнена вензелем.
  • 0 відгуків
780 грн.
+5 900 ₽

Характеристики Набір рушників з іменами для пари від виробника ТМ Емброхоум

Склад бавовна 100%
Візерунок вишите ім'я, вензель
Колір білий
Розмір виробу 140*70 см.

Відгуки

Написати відгук

Набір рушників з іменами для пари стане відмінним рішенням для тих, хто підбирає ефектний подарунок, що запам'ятається, в якому поєднується одночасно і однакова турбота про кожного, і персональний підхід. Крім того, що якісні бавовняні махрові рушники - завжди потрібна в домі річ, прикрашені іменною вишивкою вони точно підкреслять те, скільки турботи ви вклали у вибір подарунку. 

Ми можемо запропонувати обрати рушники однакового кольору, а можемо об'єднати в набір різнокольорові загальним стилем і кольором вишивки, тут все залижить від вашого бажання. Звертайтесь, завжди раді допомогти вам зробити подарунок, що запам'ятається!

 


Вас також може зацікавити:

Іменні рушники на замовлення з вишивкою будь-якого імені

Іменні рушники на замовлення з вишивкою будь-якого імені

Іменні рушники на замовлення з вишивкою будь-якого імені - чудовий подарунок і для дитини, і для дорослого. А ще це - відмінний подарунок для шкільного класу, гуртка, учасників секції та колективу співробітників, коли хочеться кожному вручити щось індивідуальне, разом з тим обравши універсальне рішення. Рушник з іменем можна вишити будь-яким кольором нитки, а ще ми пропонуємо декілька варіантів шрифта. Ви також можете замовити набір іменних рушників. ..

390 грн.   Докладніше

Рушник з ім'ям та вишитым орнаментом, рушник 70см*140см

Рушник з ім'ям та вишитым орнаментом, рушник 70см*140см

Рушник з ім'ям та вишитым орнаментом. Такий рушник з вишивкою будь-якого імені - чудовий подарунок і для дитини, і для дорослого. А ще це – чудовий подарунок, коли хочеться подарувати щось індивідуальне. Рушник із ім'ям можна вишити будь-яким кольором нитки, а ще ми пропонуємо кілька варіантів шрифту. Ви також можете замовити набір іменних рушників   ..

570 грн.   Докладніше

Рушник з вишитим ім'ям та квітковим орнаментом, рушник 70см*140см

Рушник з вишитим ім'ям та квітковим орнаментом, рушник 70см*140см

Рушник з вишитим ім'ям та квітковим орнаментом. Такий рушник з вишивкою будь-якого імені – чудовий подарунок для прекрасної дами. Це також чудовий індивідуальний подарунок. Рушник із ім'ям можна вишити будь-яким кольором нитки, а ще ми пропонуємо кілька варіантів шрифту. Ви також можете замовити набір іменних рушників   ..

670 грн.   Докладніше