Парні рушники, набори рушників з іменною вишивкою
грн.

Парні рушники, набори рушників з іменною вишивкою Парні рушники, набори рушників з іменною вишивкою

На цій сторінці представлені набори іменних рушників, рушники для пари. На замовлення ми вишиємо будь-яку Вашу ідею. Рушники можна об'єднати в комплект за кольором та стилем вишивки, за загальними елементами орнаменту.

Ідей дуже багато. На наших фото-ідеї наших клієнтів. Комплекти можуть бути з рушника банного розміром 70см*140см та рушника для обличчя-стандартний розмір 50см*90см. Такий комплект рушників чудовий подарунок жінці чи чоловікові. Якщо Ви вибираєте подарунок для пари, то хороша ідея подарувати два банних рушника 70см*140 см. Рушники в набір можна вибрати двох різних кольорів, зробивши вишивку однакового орнаменту або одного кольору, але кожному виконати унікальну вишивку. Подивіться, будь ласка, ідеї подарунків для пари на нашому сайті. Вибирайте будь-яку комбінацію рушників, орнаментів. Ми вишиємо будь-який напис, ім'я, зображення.

Набір рушників з іменами для пари

Набір рушників з іменами для пари. Розмір рушників 140*70 см., склад - 100% бавовна. Вишивка імен доповнена вензелем.

880 грн.

Набір рушників з вишитим логотипом автомобіля

Набір рушників розмірами 140*70 та 50*90 см. Склад - бавовна 100%. Прикрашені вишитим логотипом та назвою бренда автомобілю

895 грн.

Парні рушники з вишитым ім'ям та орнаментом, 70см*140см

Парні рушники з вишитым ім'ям та орнаментом. Розмір рушників 140*70 см., склад - 100% бавовна.

1340 грн.

Подарунковий набір іменних рушників з індивідуальною вишивкою

Набір махрових банних рушників розмірами 140*70 та 50*90 см. Склад - бавовна 100%. Прикрашені вишитим кошеням та текстом на замовлення

860 грн.

Рушники для пари на подарунок з індивідуальною вишивкою

Подарунок для пари: іменні рушники з індивідуальною вишивкою. Розмір рушників 140 * 70 см., Склад 100% бавовна

1140 грн.

Рушники з вишивкою імені на замовлення, 2 рушники 70 см * 140 см

Рушники з вишивкою на замовлення. Розмір рушників 140 * 70 см., Склад 100% бавовна

1140 грн.

Рушники з вишивкою на замовлення, 2 рушники 70 см * 140 см

Рушники з вишивкою на замовлення. Розмір рушників 140 * 70 см., Склад 100% бавовна

1140 грн.

Рушники з вишитим написом на замовлення, набір із двох рушників з вишитым ім'ям 70*140 см та 50*90 см

Набір рушників розмірами 140*70 та 50*90 см. Склад - бавовна 100%. Рушники з вишитим написом на замовлення.

895 грн.

Більшість предметів навколо нас покликані підвищити рівень комфорту. До них відноситься і текстиль для ванної кімнати, без якого не здатний обійтися жодна людина. Після душу або інших водних процедур добре розтерти шкіру пухнастою і м'якою тканиною - це додасть організму бадьорості на цілий день. Ще краще, коли рушник виглядає красиво - прикрашено аплікацією або розшите яскравими нитками.
Фірмовий рушник - суперпрезент, який свідчить про прояв турботи до близького. Махрове полотно з корпоративним логотипом можна піднести не тільки родичам, а й діловим партнерам або співробітникам. Це відмінний маркетинговий хід, який підіймає статус компанії в очах оточуючих.
Набір махрових рушників з вишивкою - неодмінний атрибут багатьох організацій, де без засобів особистої гігієни просто неможливо обійтися:
• готелі;
• пансіонати;
• фітнес-центри;
• сауни;
• СПА-салони та інші.
Брендування на замовлення - хороший спосіб продемонструвати відвідувачам серйозний підхід до роботи, повагу і турботу.
Стильний вибір для ванної
Ворсистий рушничок з прикольним написом або хитромудрим вензелем можна подарувати родичам. Особливо актуальним таке рішення буде для великої родини, де кожному, включаючи дітей, буде цікаво отримати шикарний кошлатий рушничок, декорований його ініціалами.
Набір іменних рушників для пари стане прекрасною ідеєю для весільного подарунка або сюрпризом до річниці. Можете бути впевнені, такий дар буде довго і з задоволенням використовуватися за призначенням.
Ви самі зможете взяти участь в процесі - обговорити з нашими фахівцями колір, розмір, стиль вишивки, шрифти і картинки, внести свої пропозиції. Це дуже важливо, адже увага - це найцінніше, що можна дати рідним людям.
Пухнасті аксесуари для душової від EMBROHOME
Для виготовлення продукції ми використовуємо якісну махру підвищеної щільності (400-500 гр/м). Бавовняна тканина не викликає алергії, приємна до тіла і високо гігроскопічна - легко вбирає вологу. Матеріал має оптимальну довжину ворсу і досить швидко висихає.
У нас можна замовити будь-які зображення:
• монограми;
• смішні малюнки;
• лого;
• емблеми;
• побажання і інше.
У комплект входять 2 рушники: лицьовий (50 * 90 см) і банний (70 * 140 см).
Ми гарантуємо якість товарів, оскільки для їх виробництва застосовуємо високотехнологічне промислове обладнання і професійне програмне забезпечення.
Наші дизайнери пропонують величезний вибір колірних варіацій - за бажанням підберемо однотонні або контрастні вироби. Високоякісні віскозні нитки Gunold не вигоряють на сонці, не линяють, відрізняються міцністю і стійкістю до зовнішнього впливу. Ми зробимо для вас унікальну річ, яка ніколи не загубиться серед інших засобів гігієни!