Парні рушники з вишитым ім'ям та орнаментом купити Київ Україна
грн.

Парні рушники з вишитым ім'ям та орнаментом від виробника ТМ Емброхоум

Теги: рушник з вишивкою

  • Артикул:
  • Модель: 30-13
  • Наявність: На складі
  • Парні рушники з вишитым ім'ям та орнаментом. Розмір рушників 140*70 см., склад - 100% бавовна.
  • 0 відгуків
1240 грн.
+5 900 ₽

Характеристики Парні рушники з вишитым ім'ям та орнаментом від виробника ТМ Емброхоум

Склад бавовна 100%
Візерунок вишите ім'я, вензель
Колір білий
Розмір виробу 140*70 см.

Відгуки

Написати відгук

 

Подарунок зі змістом - парні рушники з вишитим ім'ям та орнаментом. В елегантному дизайні використані стилізовані українські мотиви, які ми переосмислили та перетворили на вишивку на лазневому рушнику. Ми прагнули створити дизайн, який збереже в собі яскраві риси нардної вишивки, максимально використати знання про орнаменти, які передаються у нас з покоління в покоління. Переплетення квітів і листя в класичному поєднанні червоного і чорного кольору на жіночому рушнику та традиційний геометричний орнамент чоловічим - подібні орнаменти прикрашали українські рушники та вишиванки.

Безумовно, самі по собі махрові рушники – потрібний та корисний подарунок, але іменна вишивка робить його особливим та унікальним. Ми сподіваємося, що такий набір подарують на новосілля молодій парі, дорослому подружжю на річницю весілля, друзям, які живуть за кордоном на згадку про Україну. Як і кожен наш дизайн, цей можна вишити в нових кольорах, вибрати рушники іншого кольору або поміняти шрифт, використаний для вишивки імен. Звертайтеся, завжди раді допомогти вам зробити подарунок, що запам'ятовується!


Вас також може зацікавити:

Іменні рушники на замовлення з вишивкою будь-якого імені

Іменні рушники на замовлення з вишивкою будь-якого імені

Іменні рушники на замовлення з вишивкою будь-якого імені - чудовий подарунок і для дитини, і для дорослого. А ще це - відмінний подарунок для шкільного класу, гуртка, учасників секції та колективу співробітників, коли хочеться кожному вручити щось індивідуальне, разом з тим обравши універсальне рішення. Рушник з іменем можна вишити будь-яким кольором нитки, а ще ми пропонуємо декілька варіантів шрифта. Ви також можете замовити набір іменних рушників. ..

390 грн.   Докладніше

Рушник з ім'ям та вишитым орнаментом, рушник 70см*140см

Рушник з ім'ям та вишитым орнаментом, рушник 70см*140см

Рушник з ім'ям та вишитым орнаментом. Такий рушник з вишивкою будь-якого імені - чудовий подарунок і для дитини, і для дорослого. А ще це – чудовий подарунок, коли хочеться подарувати щось індивідуальне. Рушник із ім'ям можна вишити будь-яким кольором нитки, а ще ми пропонуємо кілька варіантів шрифту. Ви також можете замовити набір іменних рушників   ..

570 грн.   Докладніше

Рушник з вишитим ім'ям та квітковим орнаментом, рушник 70см*140см

Рушник з вишитим ім'ям та квітковим орнаментом, рушник 70см*140см

Рушник з вишитим ім'ям та квітковим орнаментом. Такий рушник з вишивкою будь-якого імені – чудовий подарунок для прекрасної дами. Це також чудовий індивідуальний подарунок. Рушник із ім'ям можна вишити будь-яким кольором нитки, а ще ми пропонуємо кілька варіантів шрифту. Ви також можете замовити набір іменних рушників   ..

670 грн.   Докладніше