Парні халати
грн.

Парні халати

Ми пропонуємо парні халати з вишивкою нашого власного виробництва. Ви отримаєте річ прекрасної якості з вишивкою, виконаною на професійному промисловому обладнанні. Ми займаємося вишивкою багато років і з упевненістю гарантуємо, що зображення не втратить колір і буде радувати власника речі дуже довго.

Для пошиття халатів ми використовуємо 100% бавовняну тканину преміум-якості виробництва Туреччини. «Велюр-махра» - це махрова тканина, лицьова сторона якої спеціальним чином оброблена, що надає їй зовнішню схожість з оксамитом або велюром, такий же благородний блиск і перелив кольору в складках.

Дизайн вишивки обов'язково погоджуємо з кожним замовником. У нас велика база готових зображень і шрифтів, які можна вибрати для вишивки імені.

Іменні парні махрові халати з вишивкою на замовлення з капюшоном

Велюр-махра вир-ва Туреччина. Пошиття і вишивка - Україна. Виконання замовлення 1-3 дні

4800 грн.

Іменні парні халати з велюрової махрової тканини

Український виробник парних халатів з вишивкою. Термін замовлення 1-3 дні. Преміум якість турецької махри, 100% бавовна.

4800 грн.

Махрові велюрові халати для мами і доньки

Велюр-махра 100% бавовна. Вишивка віскозними нитками. Велика розмірна сітка

3950 грн.

Парні іменні халати з вишитою короною, ім'ям та вензелем

Парні іменні халати з вишитою короною, ім'ям та вензелем

3000 грн.

Парні халати з вишивкою на замовлення

Махрові халати з велюр-махри. Виробництво -Україна. Термін виготовлення 1-3 дні. Висока якість вишивки і пошиття!

4800 грн.

Халати для пари "Містер" і "Місіс" з капюшонами

Халати для пари "|Містер"| і "|Місіс"| з капюшонами

4800 грн.

Іменні парні халати з вишивкою на замовлення - відмінний подарунок на сімейні торжества, такі як весілля, ювілей, річниця. Можна вибрати халати однакового кольору, а можна халати різних кольорів об'єднати вишивкою в загальній стилістиці.

Наше виробництво знаходиться в місті Бровари Київської області, саме там ми шиємо халати і виконуємо вишивку на ваше замовлення.

Дизайн комп'ютерної вишивки розробляється з урахуванням побажань замовника і кожен макет обов'язково узгоджується перед вишивкою.

Іменна вишивка на парних халатах - це красивий і благородний спосіб підкреслити те, що двох людей об'єднує більше, ніж просто спільне прізвище. Сподіваємося, наші затишні махрові халати стають частинкою важливих сімейних традицій і радують своїх володарів.