Іменний халат з вишитим левом від виробника ТМ Емброхоум купити в Києві
грн.

Іменний халат з вишитим левом від виробника ТМ Емброхоум

Теги: Халат з вишивкою

  • Артикул: 21-02
  • Модель: 21-02
  • Наявність: На складі
  • Іменний халат з вишитим левом, з капюшоном. Матеріал: велюр-махра - 100% бавовна. Вишивка на спині по ескізу замовника або з нашого каталогу вишивок.
  • 1 відгуків
2 100 грн.
+5 900 ₽

Характеристики Іменний халат з вишитим левом від виробника ТМ Емброхоум

Склад бавовна 100%
Візерунок вишитий лев з короною, ім'я
Колір темно-синій

Відгуки (1)

Написати відгук

Іменний халат з вишитим левом, увінчаним короною. Один з найпопулярніших ескізів для вишивки на чоловічому халаті виглядає солідно та значимо, підкреслюючі статус голови родини, колективу, компанії.

Халат з капюшоном, з велюр-махри преміум-якості, склад - 100% бавовна. Приємна в носінні тканина з ефектним переливом кольору як у оксамиту або велюру. На фото - темно-синій халат з вишивкою, виконаною ниткою "під золото", але на тканині такого насиченого кольору чудово виглядає і вишивка ниткою "під срібло".

 


Вас також може зацікавити:

Рушник з написом на замовлення 70см * 140см

Рушник з написом на замовлення 70см * 140см

Рушник з написом на замовлення 70см * 140см - це банний рушник зі 100% бавовняної махри, прикрашений вишивкою по індивідуальному дизайну. Ми розробляємо вишивальну програму з урахування побажаннь замовника, підбираємо колір нитки, узгоджуємо макет. Тому, без перебільшення, в кожному готовому замовленні є велика заслуга наших клієнтів. Тим більш зворушливим стає такий подарунок, особливо коли вже дорослі діти обирають його для батьків: це краще будь-якої листівки закарбує теплі слова і підкреслить турботу про найближчих людей. Ми пропонуємо рушники з написом в розмірі 70 см. * 140 см. і в розмірі 50 см. * 90 см. Ви можете обрати точно такий дизайн, як на фото, або внести зміни в текст, шрифт, колір вишивки. Звертайтесь, ми з радістю допоможемо обрати подарунок! Ви також можете замовити набір іменних рушників. ..

420 грн.   Докладніше