Дитячі халати іменні з вишивкою на замовлення
грн.

Дитячі халати іменні з вишивкою на замовлення Дитячі халати іменні з вишивкою на замовлення

Дитячий халати з іменною вишивкою - чудовий подарунок для маленького члена сім'ї. Іменна вишивка зробить річ особливою і індивідуальної, а якість тканини і зручна модель зроблять такий халат однією з улюблених домашніх речей. Ми пропонуємо вибрати халат темно-синього, бордового, білого, рожевого або сірого кольорів і прикрасити вишивкою на спинці ниткою будь-якого кольору.

Іменний дитячий халат для хлопчика з ім'ям

Велюр-махра 100% бавовна. Текст вишиваємо будь-яким кольором ниток

1550 грн.

Іменний дитячий халат з вишитою короною і ім'ям

Іменний дитячий халат з вишитою короною і ім'ям

1550 грн.

Іменний халат для дівчинки з вишитим індивідуальним написом і короною

Іменний халат для дівчинки з вишитим індивідуальним написом і короною

1550 грн.

Дитячий іменний халат

Дитячий халат з капюшоном зі 100% бавовняної махри - "|велюр"| з вишивкою на спинці

1550 грн.

В сучасному світі з великою кількістю можливостей вибору шляху особливу цінність набуває вміння створити і зберегти комфортний особистий простір. Більшість дитячих психологів підкреслює важливість особистих меж у дітей з самого раннього віку. Звісно, має значенні і своя територія для ігор, і свої речі, і вміння робити власний вибір. 

В домі, де кожен з нас відчуває захист рідних стін, для дитини можна створити ще більшу атмосферу надійної фортеці, де затишно, тепло, де всі рідні і все знойомо. Дітки люблять речі, які створені персонально для них: уявіть сяйво в очах і питання: "Це для мене? Спеціально для мене?" Ми сподіваємося, що наші дитячі халати з індивідуальною вишивкою викликають саме такі емоції: захват від подарунку, який створений спеціально для дитини, гордість, що тепер є така особлива річ, відчуття комфорту і тепла.

Халати для дітей з персоналізованою вишивкою з якісної велюр - махри перміум якості підійдуть і для хлопчика, і для дівчинки. Капюшон на нашому халаті, безумовно, знадобиться після ванної, щоб не "схопити нежить" побігши гратись одразу ж після миття голови. 

А ще можна заказати цілий набір халатів для всієї родини з тканини однакового кольору, підкресливши приналежність індивідуальною вишивкою прізвища. Ми сподіваємось, що наші халати додадуть затишку і сімейним сніданкам, і вечірнім переглядам серіалів всією родиною, і загальній відпустці. 

На дитячому халаті можна вишити і милу корону з написом "Принц" або "Принцесса", і ім'я. А ще ми будемо раді, якщо ви звернетесь до нас зі своїми ідеями, що хочеться вишити на халаті.