Іменні халати великих розмірів
грн.

Іменні халати великих розмірів Іменні халати великих розмірів

Цей розділ нашого інтернет магазину пропонує іменні халати великих розмірів. Ідея виділити окрему сторінку сайту для виробів нестандартних розмірів виникла після спілкування з замовницею, яка до дзвінка до нас, обдзвонила багато магазинів і виробництв, які відмовилися виконати замовлення на нестандартний фігуру. Відмови отримують через відсутність лекала на пошиття халату нестандартного розміру. Дійсно, прекрасних, великих людей, з нестандартними фігурами дуже багато. Наприклад, один з нестандартних нюансів фігури-це обхвать талії більше, ніж обхват грудей при невисокому зрісті. Ще одна особливість фігури-дуже високий зріст, але сама фігура худорлява. Ось і виходить, що в першому випадку халат стандартного великого розміру буде довгим. У другому ж випадку, навіть халат великого розміру, буде коротким для високої людини. Ми спробували вирішити цю задачу, пропонуючи халати нестандартних розмірів. 

Звичайно, такі вироби дещо дорожче звичайних халатів. Одна з причин - набагато більша витрата тканини. Стандартно витрата тканини обчислюється так: довжина виробу плюс довжина рукава. На великий розмір рахується дві довжини. Також на велику спинку можна виконати набагато більшу за розміром вишивку, що збільшує саму вартість вишивки. Для нас це тільки в радість-вишивка наша найулюбленіша частина процесу виробництва. Також халат нестандартного великого розміру криється непостредственно для Вас, в одиничному екземплярі. Тому, собівартість виготовлення халата великого розміру трохи вище, виробів пошитих за стандартними лекалами.

Іменний халат великого розміру з індивідуальною вишивкою

Велюр-махра 100% бавовна. Власне швейне і вишивальне обладнання. Висока якість і деталізація вишивки

2460 грн.

Іменний халат з вишивкою корони і напису

Велюр-махра виробництва Туреччина. Халати великих розмірів за індивідуальними мірками. Нестандартні розміри, персональна вишивка.

2460 грн.

Халат великого розміру з індивідуальною вишивкою

Халати великих розмірів під замовлення. Велюр-махра 100% бавовна. Власне виробництво. Швидке виготовлення.

2460 грн.